کاشت ناخن در تهران

کاشت ناخن طبیعی در تهران

امروزه کاشت ناخن یکی از روش های زیبایی در خانم ها می باشد، این روش در بین خانوم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است چرا که می تواند به زیبایی دستان و انگشتان آنها زیبایی دوچندانی ببخشد. کاشتن ناخن مدل های متفاوتی دارد که ما در اینا شما را با انواع کاشت آشنا می کنیم.

مرکز كاشت ناخن در تهران

مرکز کاشت ناخن آمورفی ارائه دهنده کلیه خدمات فوق تخصصی ناخن شامل ترمیم، مانیکور و پدیکور در تهران یکی از مراکز تخصصی در زمینه زیبایی صورت و ناخن در این شهر می باشد. این مرکز با استفاده از جدیدترین متد کاشت ناخن در دنیا یکی از مراکز معتبر و محبوب در زمینه کاشت ناخن در تهران می باشد.

انواع روش کاشت ناخن

ناخن قالبی

✔ ناخن پودری

✔ ناخن ژله ای

✔ ناخن قالبی

 

ناخن قالبی از جنس پلاستیک است و در تمام داروخانه ها و فروشگاه های آرایشی بهداشتی می توانید پیدا کنید با با کمک چسب مخصوص آن را بر روی ناخن های خود بچسبانید که دارای طرح ها و رنگ های مختلفی نیز می باشد.

کاشت ناخن با ژل

ناخن های ژله ای هم نوعی دیگر از کاشت انواع ناخن است که طرفدران زیاد تری نسبت به سایر مدل های کاشتن ناخن دارد در این روش از لاک های ژلیش استفاده می شود و برای خشک شدن ناخن به روش کاشتن ناخن با ژل از نور uv  استفاده می شود یا در بیشتر آرایشگاه ها از دستگاخ LED استفاده می شود.

کاشت ناخن پودری

در کاشت ناخن پودری، از پودر های مخصوص کاشتن ناخن استفاده می شود این پورد را روی ناخن قرار می دهند و به ناخن شما شکل و فرم دلخواه شما را خلق می کنند و در آخر هم روی آن طرح های مورد نظر را می کشند و لاک رنگی می زنند.

کاشت ناخن مربعی

کاشت ناخن می تواند به فرم های مختلفی باشد مثلا کاشتن ناخن کوتاه یا کاشت ناخن مربعی یا کاشتن ناخن کوتاه و ساده تمام این مفرم ها با توجه به سلیقه مشتری انجام می شود البته به این نکته باید توجه داشت که فرمی که شما می خواهید کاشت کنید به فرم ناخن های شما بیایدو بعضی از افراد از فرم ناخن مربعی خوششان می آید و دوست دارند کاشتن ناخن مربعی داشته باشند.

کاشت ناخن طبیعی

کاشت ناخن طبیعی در بین خانوم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است، خانوم هایی که از فرم و شکل ناخن خود رنج می برند یا ناخن هایی دارند که مدام می شکنند و به دنبال زیباتر شدن فرم ناخن های خود هستند بهتر است از کاشت ناخن طبیعی استفاده کنند که باتوجه به نوع سلیقه ی هر فرد می تواند از کاشتن ناخن کوتاه و طبیعی یا کاشت ناخن طبیعی بلند استفاده کنند.

 

کاشت ناخن پا

کاشتن ناخن مختص دست نیست بله برای پا ها نیز می توان از کاشتن ناخن پا استفاده کرد. ناخن های پا نیز در زیبا تر شدن پا های شما خیلی تاثیر گذار هستند اگر ناخن های پای شما زیبا نیستند یا مدام می شکنند می توانید از کاشتن ناخن پا استفاده کنید.

 

کاشت ناخن کوتاه

کاشتن ناخن را می توان در اندازه و فرم و شکل های متفاوتی با توجه به سلیقه ی مشتری ایجاد کرد. بعضی از مراجعه کننده ها خواهان ناخن های بلند هستند و بعضی خواهان کاشتن ناخن کوتاه هستند اندازه کاشت ناخن کوتاه یا بلند کاملا به سلیقه افراد بر می گردد. یک ناخن کار حرفه ای با استفاده از ابزار خود می تواند بعد از کاشتن ناخن شما به ناخن های شما شکل و فرم دلخواهتان را بدهد.

کاشت ناخن هلویی

در این نوع کاشت ابتدا ناخن ها را مانیکور می کنند بعد از آن ناخن ها را براق و صاف می کنند در کاشت ناخن هلویی تیپ مناسب را انتخاب کرده و روی ناخن می چسبانند روی تیپ را سوهان می کشند و از در ادامه از ضد قارچ بر روی ناخن ها استفاده می کنند در کاشتن ناخن هلویی هم بابد برای خشک شدن ناخن ها را زیر نور uv قرار داد برای کاشتن ناخن هلویی از مواد ژل شاین نیز استفاده می شود. در این نوع کاشت هلویی اندازه و شکل و فرم ناخن با سلیقه  مشتری انجام می شود کاشتن ناخن کوتاه هلویی نیز طرفداران زیادی دارد.

 

کاشت ناخن دخترانه

دختران زیادی در سنین مختلف خواهان کاشت ناخن دخترانه هستند و از مدل های فانتزی بیشتر استقبال می کنند. طراحی های زیبا و فانتزی زیادی برای کسانی که خواهان کاشت ناخن دخترانه هستند وجود دارد مثلا می تواند هر ناخن خود را یک رنگ بزند یا از طرح های دخترانه بر روی ناخن های خود استفاده کنند مثل کشیدن شکل زنبور یا گل یا طرح های دیگر، با این روش ناخن ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. مدل های کاشتن ناخن کوتاه دخترانه زیادی وجود دارد شما می توانید با یک سرچ معمولی  عکس های زیادی برای کاشتن ناخن دخترانی در اینترنت پیدا کنید و با سلیقه ی خود مدل کاشتن ناخن کوتاه دخترانه یا بلند انتخاب کنید.

 

کاشت ناخن بیبی بومر

در کاشت ناخن بیبی بومر طراحی آن به این صورت است که حدود دو سوم ناخن باید به رنگ صورتی هلویی یا  به ندرت کاراملی و قسمت لب ناخن باید به رنگ سفید باشد از این طراحی بیشتر در کاشت پودری استفاده می شود.

کاشت ناخن فرنچ

یکی دیگر از دیزاین های در کاشت ناخن، کاشت فرنچ ناخن می باشد که در این روش ناخن ها را سوهان زده و صیقلی می کنند و قسمت سفیدی ناخن در این روش بلد است و کامل قابل دیدن است.

 

کاشت ناخن کریستالی چیست

این نوع کاشت همون کاشت پودری است در این روش از پودر برای کاشت ناخن استفاده می کنند ناخن های صیقلی و براق می کنند و اگر کسی دوست داشته باشد ناخن هایش را شاین و درخشان می کنند که برای این کار از مواد شاین استفاده می کنند.

مرکز كاشت ناخن در هروي

مرکز کاشت ناخن آمورفی قرار گرفته در میدان هروی و خیابان فنامنش قرار دارد، این مرکز زیبایی کلیه خدمات فوق تخصصی ناخن شامل ترمیم، مانیکور و پدیکور را با جدید ترین متدهای روز دنیا ارائه می دهد. جهت اطلاع از هزینه ها و تعرفه های کاشتن ناخن در سالن زیبایی آمورفی و رزور نوبت می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته با ضمن ارائه مشاوره به شما عزیزان در زمینه کاشتن ناخن، نسبت به تعیین وقت و رزور نوبت نیز اقدام فرمایید.

 

مراحل کاشت ناخن

در کاشت ناخن ما نیاز به تیپ ها مختلف برای ناخن داریم چند نوع تیپ در بازار موجود است، این تیپ ها به سایز های مختلف و رنگ مختلف موجود هستند مثلا رنگ صدفی، تیپ طبیعی کاملا طبیعی به نظر می رسد، تیپ شیشه ای که کاملا بی رنگ است. همچنین ما تیپ های پودری نیز داریم که رنگ صورتی یا سفید یا صورتی سفید در بازار موجود است از پرایمر برای انجام بین ناخن و مواد استفاده می کنیم همینطور محلول ضد قارچ داریم برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست و ناخن. سوهان برقی، کاتر برای قطع کردن تیپ، گوشت گیر، سوهان های نرم و ابری بنام وافر در رنگ و اندازه های مختلف.

ابتدا ناخن را مرتب می کنیم و بعد از مرتب کردن ناخن سطح ناخن را سوهان می کشیم و صیقل می دهی این کار را برای جذب بهتر مواد بر روی سطح ناخن انجام می دهیم، در مرحله بعدی از تیپ های مختلف در بازار، تیپ مورد نظر را برای کاشت انتخاب می کنیم تیپ مورد نظر را بر روی ناخن کار می کنیم. بعد از اتمام کار طرح مورد نظر و لاک مورد نظر را با توجه به سلیقه مشتری طراحی ناخن را کامل می کنیم.

 

عوارض کاشت ناخن

کاشتن ناخن عوارضی نیز به همراه دارد البته این نکته را باید در نظر بگیرید برای جلوگیری از هر گونه عارضه ای بهتر است یک ناخن کار حرفه انتخاب کنید، کسی که از بهترین مواد برای کاشت استفاده می کند و برای ناخن های شما از مواد ضد قارچ استفاده کند. شما نیز باید با دقت مراقب های لازم را انجام دهید در غیر این صورت دچار مشکلات پوستی می شوید و ناخن های شما آسیب جدی می بینند. عوارضی که احتمال دارد بوجود آید شامل: تغییر رنگ ناخن، التهاب دور ناخن، عفونت های قارچی، اگزمای تماسی، شل شدن ناخن ها، ترک و شکاف ناخن.

قیمت کاشت ناخن

کاشت ناخن یک کار ظریف و هنر مندانه است، یک ناخن کار حرفه ای نتها، باید توانایی کاشت بسیار ظریف و مرتب و طبیعی را داشته باشد بلکه باید یک طراح ماهر نیز باشد تا بتواند به زیبایی آن طرح مد نظر مشتری را روی ناخن اجرا کند و همچنین برا کاشتن ناخن باید از بهترین مواد استفاده کند، که تمام این موارد بر روی قیمت کاشت ناخن تاثیر بسزایی دارد هر چه ناخن کار حرفه ای تر و طبیعی تر کار خود را انجام دهد قیمت کاشت ناخن بالا تر می رود.  جهت اطلاع از هزینه ها و رزور نوبت می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته با ضمن ارائه مشاوره به شما عزیزان در زمینه کاشتن ناخن، نسبت به تعیین وقت و رزور نوبت نیز اقدام فرمایید.

نمونه کارهای کاشت ناخن در مرکز زیبایی آمورفی

Summary
User Rating
2 based on 4 votes
Service Type
کاشت ناخن
Description
کاشت ناخن طبیعی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *