سالن زیبایی

اکستنشن مو

امروزه زیبایی ظاهری طرفداران زیادی پیدا کرده. داشتن موهای بلند و پرپشت و زیبا چهره شخص را جذاب تر می کند. اکستنشن مو می تواند زیبایی موهای شما را دو چندان کنند، بیشتر بازیگرهای هالیودی با داشتن موهای نازک و کم پشتی از اکستنشن مو  استفاده می کنند این که دقیقا اکستننشن مو چیست و چه کار بردی دارد از جمله سوالات است که ممکن است برای هر کسی پیش آید. ما در ادامه مطلب به توضیح آن می پردازیم. یکی از خدمات آمورفی ارائه اکسنتشن مو برای مشتریان خود است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت، تماس گرفته و از مشاورین آمورفی در این زمینه کمک بگیرید.

 

اکستنشن مو چیست

اتصال موهای اضافه که برای حجم دادن و یا افزایش طول موها به موی فرد را اکستنشن مو می گویند. اکستنشن مو انواع مختلفی دارد که به دو دسته اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی تقسیم می شود.کسانی که موهای کم پشت یا کوتاهی دارند و دوست دارند موهایی پر پشت و بلند داشته باشند می توانند از اکستنشن مو استفاده کنند. اکستنشن هایی که از طبیعی هستند از موی انسان ساخته شده است ولی اکستنشن مصنوعی در کارخانه تولید می شود.

مزایای اکستنشن مو

✔ اکستنشن مو یک روش سریع برای پرپشت کردن و بلند شدن موی شماست

✔ نیازی به وسیله و لبزار خاصی ندارد.

✔ در این روش هیچ آسیبی به موها وارد نمی کند.

✔ اکستنشن مو ظاهری کاملا طبیعی به مو های می دهد.

✔ اکشتنشن ها را می توان مجدد بعد از 6 الی 8 هفته استفاده کرد.

✔ کسانی که موی کوتاه دارند می توانند از اکستنشن موی کوتاه استفاده کنند تا ظاهری جذاب تر داشته باشند.

 

انواع اکستنشن های مو

اکستنشن های کلیپسی

اکستنشن های چسبی

اکستنشن های با دوخت

کلاه گیس

 

اکستنشن های کلیپسی

اکستنشن های کلیپسی درد ندارند از نظر مالی قیمت مناسبی دارند و بسیار ایمن هستند. این نوع از اکستنشن ها را نباید هر روز استفاد کرد و نیاز به شستشو زیاد ندارند. نوع کلیپسی را  نباید هر بار در نقاط قبلی متصل کرد چون باعث می شود روی پوست سر کشیده شوند و موها را ضعیف کنند. بهترین انتخاب برای افراد با مو بلند اکستنشن های کلیپسی هستند.

اکستنشن های چسبی

اکستنشن های چسبی عمر طولانی تری نسبت به نوع کلیپسی دارند و همچنین محل اتصالشان به موها دیده نمی شوند در این روش می توانید از شامپو و نرم کننده برای شستشو مو ها استفاده کنید این نوع انتخاب مناسبی  برای موهای کوتاه یا متوسط است .

اکستنشن های با دوخت

در این روش اکستنشن ها به کمک نخ مخصوص به موی شخص متصل می شوند، مدت زمان دوام این نوع 12 هفته است. همچنین از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است چون می توانید تا یک سال از این نوع اکستنشن ها استفاده کنید. استفاده از نرم کننده ها برای جلوگیری از بروز مشکل بسیار اهمیت دارد، بهتر است در استفاده از محصولات حالت دهنده مو احتیاط داشته باشند، چون این کار می تواند به موهای طبیعی آسیب برساند، مناسب برای تمام موها با هر اندازه ای است.

کلاه گیس

کلاه گیس را می توانید به راحتی جابه جا کنید، قیمت مناسبی دارد استفاده راحتی دارد، کلاه گیس را باید 10 روز یک بار با استفاده از شامپو و نرم کنده شستشو دهید.

سالن زیبایی در تهران

 

اکستنشن را به 3 روش می توان انجام داد.

✔ اکستنشن سرد

✔ کستنشن گرم

✔ استفاده از کلیپس

 

اکستنشن سرد

در اکستنشن سرد ازکراتین که نوعی چسب بی رنگ است، برای چسباندن موی مصنوعی به ریشه مو استفاده می شود یا با کمک حلقه های فلزی موی مصنوعی را به ریشه مو متصل می شود این روش را برای موهای ضخیم استفاده می‌کنند. همچنین اکستنشن سرد با موی طبیعی آسیب کمتری به موی شخص وارد می کند.

 

اکستنشن گرم

در این روش با کمک پنسی گرم‌ شده و کراتین موی مصنوعی را به موی اصلی می چسبانند.

 

 استفاده از کلیپس

موهای اضافه به گیره یا کلیپسی متصل شده اند که با کمک این گیره ها موی مصنوعی را به موی اصلی متصل می کنند.

 

عوامل مهم در انتخاب اکستنشن مو

✔ اکستنشن با کیفیت و متناسب با موهای خود انتخاب کنید.

✔ اگر اولین بار است که از اکستنشن مو استفاده می کند بهتر است چندین بار به صورت تستی انجام گیرد.

✔ اکستنشنی انتخاب کنید که از نظر رنگ کاملا با موی شما تناسب داشته باشد، درواقع نزدیک ترین رنگ به موی های طبیعی تان را انتخاب کنید.

✔ اکستنشن مو نیاز به مراقبت ویژه دارد، برای شستشو از شامپوهای فاقد سولفات و پاربن استفاده کنید، اکستنشن کلیپشی و کلاه گیس باید در انتهای روز از موی طبیعی جدا شود.

 

مضرات اکستنشن مو

✔ اکستنشن های مو دائمی نیستند فقط برای مدتی دوام دارند. ولی با کمک اکستنشن موقت مو برای مدتی می توانید موهای زیباتری داشته باشید.

✔ برای خشک شدن چسب روی نوار ها به مدت 24 الی 48 ساعت نمی توانید موهارا شستشو دهید یا فعالت شدیدی داشته باشید.

✔ استفاده از محصولات سیلیکونی و یا روغنی برای موها باعث ریختن موهای شما می شود

✔ افراد شناگران نمی توانند از این روش استفاده کنند.

 

نحوه نگهداری از اکستنشن های مو

✔ برای شانه کردن موهای خود از شانه های دانه درشت استفاده کنید.

✔ در معرض آلودگی و نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

✔ اگر می خواهید عمر اکستنشن تان بیشتر شود اجازه ندهید که رطوبت روی مو ها را سریع پاک کنید.

✔ برای درخشنده شدن اکستنشن، یک بار در هفته به آن روغن بزنید.

 

سوال های متدوال در مورد اکستنشن

 

موهای اکستنشن  از چه جنسی می باشد؟

اکستنشن های مصنوعی در کارخانه و از پلاستیک و مشتقات نفتی تولید می‌شوند در صورتی که اکستنشن های طبیعی معمولا از هند وارد می‌شود.

 

آیا می توانیم  بعد از انجام اکستنشن  به حمام رفت؟

در 5 روز اول بعد ازانجام اکستنشن بهتر است به حمام نروید، در هفته اول اگر دچار خارش شدید از اسپر مرطوب کننده موی سر استفاده کنید.

 

نوع مراقبت از موی اکستنشن شده چگونه است؟

استفاده از شامپو و ماسک مخصوص اکستنشن مو باعث ماندگاری و براق ماندن اکستنشن می شود. بعد از حمام ابتدا خیسی موی خود را به کمک حوله گرفته و بعد از سشوار استفاده کنید بهتر است سشوار را در فاصله 15 سانتی متری از مو نگهدارید.

 

آیا موی اکستنشن شده را می توان رنگ کرد؟

اگر از موی طبیعی برای اکستنشن استفاده کرده باشید می توانید آن را رنگ کنید.استفاده از نوع موی مصنوعی در بین موها به دلیل نداشتن سبوم و کراتین به راحتی قابل تخصیص هستند.  سایش این نوع مو با کف سر سبب ایجاد خارش می‌شود و زمانی که سر را بخارانید باعث کنده شدن موها شود.

 

آیا می توانیم اکستنشن مورا مجدد استفاده کنیم؟

اگر از نوع موی طبیعی مدل کلیپس استفاده کرده باشید می توانید مجدد استفاده کنید.

 

مناسب چه افرادی است؟

افرادی که  دارای موهای نازک و کم‌پشتی و کوتاهی هستند می توانند از این روش استفاده کنند.

 

 نحوه اتصال اکستنشن به مو چگونه است؟

ابتدا موهای شما از نظر جحم، کوتاهی و پرپشتی  توسط آرایشگر مورد بررسی قرار می گیرد، تا متوجه شوید چه نوع اکستنشنی مناسب شما است.

 

آیا انجام اکستنشن دردناک است؟

خیر. اما ممکن است به دلیل وزن مو های اضافه شده کمی برای تان دردناک باشد و شب اول  نیز احساس کنید سنجاق سر در لابه لای موهای شما گیر کرده است.

 

مدت دوام اکستنشن مو چقدر است؟

با توجه به سرعت رشد موهای شخص بین چند هفته تا چند ماه اکستنشن دوام دارد.

آرایشگاه آمورفیقیمت اکستنشن مو

تعرفه های اکستنشن مو با توجه به نوع مو، نوع روشی که انجام می گیرد متفاوت است. برای کسب اطلاع از قیمت اکستنشن مو با آمورفی تماس بگیرید.

 

خدمات اکستنشن مو آمورفی

آمورفی با داشتن چند سال سابقه کار در این زمینه و استخدمان بهترین کادر، آمادگی ارائه خدمات تخصصی در زمینه اکستنشن مو به مشتریان عزیز خود را دارد و هدف از این سالن زیبایی جلب رضایت مشتریان خود است. خدمات ارائه دهنده در زمینه اکشتنشن مو در آمورفی شامل اکستنشن موی کوتاه، اکستنشن موقت مو، اکستنشن مو با لیزر، کستنشن مو با کراتین، اکستنشن مو با رینگ می باشد. برای انجام این روش ها آمورفی از با کیفیت ترین مواد  آرایشی موجود در بازار استفاده می نماید، در ارائه خدمات چه برای موی طبیعی و چه مو مصنوعی، بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود عرضه می کند.

با برقراری تماس از طریق شماره تلفن های موجود در سایت می توانید، اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید و همچنین با تعیین موقت قبلی از طریق فرم رزرو آنلاین موجود در سایت می توانید نسبت به تعیین وقت از قبل اقدام نمایید.

 

Summary
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
اکستنشن مو
Description
اکستنشن مو